1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Valorant Bıçak Fiyatları

Valorant Bıçak Fiyatları
Valorant Bıçak Fiyatları
0

Valorant, piyasaya çıktığı 2020 yılından bu yana FPS alanında büyük bir ses getirerek günümüzde en çok sevilen ve en çok oynanan online oyunlardan biridir. Özellikle oyuncularına sunduğu silah ve bıçak skinleri oldukça beğenilen Valorant oyununda bu silah veya bıçak kostümleri içerisinden beğendiği bir skini satın almak isteyen kişilerin, bunun için Valorant’ın oyun içi parası olan VP satın alması gerekmektedir.

Özellikle oyuncular tarafından Valorant bıçak fiyatları oldukça merak edilmektedir. Öncelikle bu bıçak skinleri, sahip oldukları gösterişe, estetiğe ve özelliklere göre farklı VP fiyatlarına sahiptir. Kişiler, sahip olmak istedikleri bıçak skini için ihtiyacı olan VP miktarını öğrenerek, bu VP miktarını para ile satın alarak istedikleri bıçağı oyun içerisinden satın alabilmektedir.

Bu nedenle de kişilerin almak istedikleri bıçak skininin VP miktarı, bu bıçağın fiyatını belirlemektedir. Valorant bıçakları için sahip oldukları estetik ve özelliklere göre farklılık gösteren VP miktarları şöyledir;

  • 1750 VP
  • 2550 VP
  • 3550 VP
  • 4350 VP
  • 4950 VP
  • 5350 VP

Valorant En Ucuz Bıçak

Valorant bıçak skini almak isteyen oyuncular, özellikle Valorant en ucuz bıçak VP’sini ve fiyatını merak etmektedir. Valorant’ta şu ana kadar sahip olduğu estetik ve özellik bakımından ön plana çıkmayan ve çok değerli olmayan en ucuz bıçaklar, 1750 VP’den sunulmakta, yani bunun için 1450 VP ve 740 VP satın alınması gerekmektedir.

Valorant’ın şu ana kadar en ucuz bıçak skinleri, Flaş Bıçak ve Gösterişli Bıçak’tır. Bunlardan birine sahip olmak için ise günümüzde ortalama 100-110 TL arasında satın alınabilen 1450 VP ve 50-60 TL arasında satın alınabilen 740 VP hesaba alınmalıdır. Bu durumda da Valorant en ucuz bıçak fiyatı 150-170 TL arasındadır.

Valorant Bıçak Fiyatları
Valorant Bıçak Fiyatları

3550 VP Kaç TL?

3550 VP kaç TL? Sorusu, özellikle oyuncuların en çok sahip olmak istediği skinlerin en çok karşılaşılan VP miktarı olan 3550 VP’nin fiyatını merak eden kişiler tarafından sıkça sorulmaktadır. Öncelikle bu VP miktarına ulaşabilmek için kişilerin 2850 ve 740 VP olarak 2 kez VP satın alması gerekmekte ve bu iki VP miktarının toplam tutarı günümüzde yaklaşık 260 TL’dir. Yani kişilerin, 3550 VP ile bir bıçak skini almak için 260 TL harcamaları gerekmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.