1. Ana Sayfa
  2. İlginç Bilgiler

Ünlü Çizgi Filmlerin Hiç Bilinmeyen İlginç Sonları

Ünlü Çizgi Filmlerin Hiç Bilinmeyen İlginç Sonları
0

Çoğu insanların bildiği küçüklüğünde severek izlediği bazı çizgi filmlerin ilginç sonları vardır. Bu bölümler çoğu ülkelerde yayınlanmasa da yayınlandığı ülkelerin bir çoğunda izleyicilerde şaşkınlık yaratmayı başarmıştır. Bizde bu çizgi film sonlarından bir kaç tanesini ele aldık.

Hansel ve Gratel

Hansel ve Gratel

Bu masalın orijinaline göre Hansel ve Gratel cadının boğazını kesip oradan kaçmayı başarabilmişlerdir.

Bugs Bunny

Bugs Bunny

Bugs Bunny’nin iki farklı teorik sonu olduğu düşünülüyor. Birincisinde domuz avcısı sonunda Bugs bunny’i vurmuştur. İkincisinde ise Bugs Bunny, Duffy Duck’tan dolayı sinirlenmiş, onu parçalarına ayırıp göle atmıştır.

Tweety

Tweety

Tweety’nin ne kadar zalim olduğunu bir düşünün, sylvester’a yaptığı kötülükleri… Bu da yetmezmiş gibi çizgi filmin sonunda da Sylvester’ın kollarını ve bacaklarını kesmiştir. Tweety’i bu kadar zalim ve kötü kalpli bilir miydiniz?

Tom ve Jerry

Tom ve Jerry

Bu çizgi filmin sonu tahmin edemeyeceğiniz bir biçimde bitiyor. Çocukluğumuza neşe katan Tom ve Jerry’nin böyle bir sonu hak ettiğini düşünmüyorum. Çizgi filmin sonunda Tom Jerry’nin tüm uğraşlarına rağmen biriyle çıkmaya başlar. Daha sonra o çıktığı pisi Tom’u para için terk eder. Jerry’nin de başına benzer bir olay gelir. İkisi de hayata küsmüştür. Tom bir çok kez intihar etmeyi denemiş fakat Jerry onu kurtarmıştır. En sonunda Jerry’de pes etmiş birlikte tren raylarına oturup birlikte intihar etmişlerdir.

Cedric

Cedric

Bir türlü 9 yaşına giremeyen bu sarı veledi hepimiz biliriz.Chen adında bir kıza aşıktır.Bu çizgi dizinin final bölümünde hikayede 20 yıl sonrasına gidilir.9 yaşına giremeyen Cedric bir anda 28 yaşında olmuştur. Cedric ve Chen’in araları oldukça bozuktur. Cedric bir gece Chen’in kapısını alkollü bir vaziyette çalar.İlk başta ona gitmesini söyleyen Chen daha fazla komşulara rezil olmamak için onu eve alır.Biraz tartıştıktan sonra Cedric Chen’i öpmek ister,buna karşılık Chen Cedric’i iter,alkollü olmanın etkisiyle yere düşen Cedric sinirlerine hakim olamaz ve Chen’e tecavüz eder.

Bu sahne pek çok ülkede +18 olarak gösterilmiştir.Ülkemizde ise gösterimi olmamıştır.Senariste niye böyle bir son yazdığı sorulduğunda ise ”Hayat 8 yaşındaysanız gerçekten çok güzeldir ancak 28 yaşındaysanız bazı şeyler sarpa sarıyor” demiştir.

İlginiz Çekebilir

Kaynak: https://lafmacun.net/unlu-cizgi-filmlerin-hic-bilinmeyen-ilginc-sonlari/

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.