1. Ana Sayfa
  2. Film-Dizi

Super Mario Bros Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı

Super Mario Bros Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı
0

Chris Pratt’ın sesinin Mario olarak duyacağımız Super Mario Bros filminin resmi fragmanı gösterildi. Yeni ve daha uzun olan bu tanıtım fragmanında, Anya Taylor-Joy’un Peach tasvirini ve Charlie Day’in yaşam verdiği Luigi karakterini görüyoruz.

Fragman, Mario’nun Donkey Kong’a meydan okurken büyük bir kolezyuma girmesiyle başlıyor. İtalyan tesisatçı, bakan Prenses Peach ve Toad’u dehşete düşürerek, Donkey Kong’a saldırıyor sadece sevdiğimiz tesisatçının fena bir patak yediğini görüyoruz.Bu arada, oyunların aksine Peach’i hiç sıkıntılı bir durumda görmüyoruz. Bunun yerine, Peach’in dev bir mızrak ile yola çıktığını görüyoruz.

Super Mario Bros Filmi 2023’te Sinemalarda

Super Mario Bros Filmi

Ayrıca Luigi’yi çok daha iyi görüyoruz ve filmin ilk fragmanında onu Dry Bones’tan kaçarken gördüğümüz kısa fragmana kıyasla, burada daha çok ayrıntılar öğreniyoruz. Ne yazık ki, Luigi’nin başı bu defa de aynı derecede belada, görünüşe nazaran Bowser tarafınca ele geçirilmiş ve adam kardeşinin bulunmuş olduğu yerden vazgeçmeye zorlanıyor.

Super Mario Bros film fragmanı, Mario ve Luigi’nin aslında Mantar Krallığı’da olmadığını doğruluyor şu sebeple Mario, Bowser’la nihai hesaplaşması için bir tür tahsil alıyor gibi görünüyor. Bu görüntüler, eski Mario oyunlarına çakılan küçük selamların yanı sıra Rainbow Road ve Mario Kart’a adanmış kısa bir kısmı de yer alıyor.

Resmi tanıtım fragmanı sayesinde Super Mario Bros filminin konusunu oldukca daha net anladık ve karakterleri oldukca daha yakından görebildik. Muhtemelen, film 7 Nisan 2023‘te Türkiye de dahil olmak suretiyle tüm dünyada aynı anda sinemalarda gösterime girmeden ilkin birkaç fragman daha göreceğiz. 

Kaynak: https://www.turkmmo.com/mobil-imza-nasil-alinir-e-devlet-h1000050744.html

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.