1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Steam İndirimli Oyunlar

Steam İndirimli Oyunlar
Steam İndirimli Oyunlar
0

Dünyanın en büyük dijital oyun dağıtımı şirketi olan ve kişilerin sistemleri üzerinden ücretlerini ödeyerek oyunları kütüphanelerinde ekleyerek indirebildikleri Steam, günümüzde oyuncuların en çok kullandığı platformdur.

Günümüzde bir oyunu satın almak isteyen kişilerin, o oyunu bulabildiği yer olan Steam, oyunların yapımcıları tarafından yayınlandığı bir platform olarak, oldukça geniş bir oyun kütüphanesine sahiptir. Steam, sürekli olarak kullanıcılarına oyunlar için belirli aralıklarla çeşitli indirim imkanları sunmakta ve istediği bir oyunu indirimli satın almak isteyen kişiler, Steam indirimli oyunlar araştırmaktadır.

Steam indirimleri, genellikle belirli tarihlerde oldukça büyük bir kapsamda oyun severlere sunulurken, bunun yanı sıra düzensiz aralıklarla pek çok oyun çeşitli indirimlerle sunulabilmektedir. Bu indirimler, Steam tarafından planlanan indirimlerin yanı sıra oyunların bizzat sunduğu indirimler olarak da karşımıza çıkabilmektedir.

Steam İndirim Tarihleri 2022

Steam indirim tarihleri 2022 yılında oyun severler tarafından oldukça merak edilmektedir. Özellikle sevdiği oyun veya oyunları bu tarihlerde önemli indirimlerle satın almak isteyen kişiler, Steam indirim tarihleri konusunu oldukça merak etmekte ve araştırmaktadır.

Özellikle düzensiz aralıklarla kişilere sunulan çeşitli indirimlerin aksine Steam, belirli dönem ve tarihlerde kullanıcılarına pek çok oyunda önemli indirimler sunmaktadır. 2022 yılının sonlarına doğru önümüzde kişileri bekleyen indirim tarihleri ise şunlardır;

  • 19 – 26 Eylül arasında Steam Kır Parçala indirimleri
  • 3 – 10 Ekim tarihleri arasında Steam Next Fest indirimleri
  • Ekim ve Kasım ayları arasında Cadılar Bayramı İndirimi
  • Aralık ve Ocak ayları arasında Steam Kış İndirimi

Kişiler, bu tarihlerde ve aralıklarda Steam’e girerek, pek çok başarılı yapımı oldukça uygun fiyatlara satın alma şansına sahiptir.

Steam İndirimli Oyunlar
Steam İndirimli Oyunlar

Steam Oyun Önerisi Ücretsiz

Steam platformu, yalnızca ücretli oyunları sunmamakta, aynı zamanda birbirinden başarılı pek çok ücretsiz oyun da bu platformdan kişilerin kütüphanesine eklenerek oynanabilmektedir. Özellikle Steam oyun önerisi ücretsiz oyunlar arayan kişiler tarafından merak edilmekte ve kişiler, ücretsiz olarak oynayabileceği en güzel ve en sevebileceği oyunları öğrenmek istemektedir.

Özellikle 2022 yılında Steam’de ücretsiz olarak sunulan en başarılı ve sevilen oyunlardan bazıları şunlardır;

  • Paladins
  • Path Of Exile
  • War Thunder
  • CS: GO

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.