1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Pes 2019 Sistem Gereksinimleri

Pes 2019 Sistem Gereksinimleri
Pes 2019 Sistem Gereksinimleri
0

Dünyanın en çok sevilen futbol oyun serilerinden biri olan PES yani Pro Evolution Soccer, Konami tarafından her yıl düzenli olarak çıkarılmaktadır. 2019 yılında çıkan ve oldukça sevilen Pes 2019 oyunu hakkında da özellikle kişiler, bu oyunu bilgisayarlarında oynayıp oynayamayacağını merak etmektedir.

Günümüzde oyunlar, oldukça farklı kalitelerde üretilebildiği için, her bilgisayar sistemi bu oyunları kaldırmayabilmektedir. Özellikle oyunların bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi ve oynanabilmesi için, bu oyunların istediği çeşitli sistem gereksinimleri bulunmaktadır.

Pes 2019 sistem gereksinimleri de bu bağlamda, bu oyunu bilgisayarına indirmek ve oynamak isteyen kişilerin bilgisayarının çeşitli gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını konusunda bir değerlendirme yapabilmesine adına oldukça önemlidir.

Bir oyunun, bir bilgisayarda sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için, bilgisayarın oyunun performansı ile belirlenmiş olan minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmekte ve Pes 2019 oynamak isteyen kişiler de bu minimum sitem gereksinimlerini merak etmektedir.

Pes 2019 Minimum Sistem Gereksinimleri

Pes 2019’un oynanabilmesi için, bilgisayarların sahip olması gereken özellikler bulunmakta ve bu özelliklerin oyunun istedikleri ile büyük oranda eşleşmesi, kişilerin düşük ayarlarda bu oyunu oynayabilecekleri anlamına gelmektedir.

Bir de kişilerin Pes 2019 oynarken en iyi oyun deneyimini yaşayabilmeleri için önerilen sistem gereksinimleri bulunmakta ve bu gereksinimlerin karşılanması ve daha üstüne sahip olunması durumunda kişiler en yüksek ayarlarda bu oyunu çalıştırabilmektedir.

Ancak özellikle kişilerin en çok merak ettiği konu, bu oyunun minimum sistem gereksinimleri olmakta ve özellikle düşük özellikli bilgisayara sahip kişiler bu gereksinimleri araştırmaktadır. Pes 2019 minimum sistem gereksinimleri şöyledir;

  • Bellek: En az 4 GB
  • İşletim sistemi: En az Windows 7/8/10 – 64bit
  • İşlemci: En az AMD FX 4350 veya Intel Core i5-3470
  • Ekran kartı: En az 2 GB AMD Radeon HD 7859 veya 2 GB Nvidia GTX 670
  • DirectX: 11.0
  • 30 GB boş alan
  • En az 1280×720 ekran çözünürlüğü
Pes 2019 Sistem Gereksinimleri
Pes 2019 Sistem Gereksinimleri

Pes 19 Kaç GB?

Pes 19 kaç GB? Sorusu, bu oyunu indirmek isteyen kişilerin en çok merak ettiği bir diğer sorudur. Pes 2019 oyunu, kişilerin bilgisayarında en az 30 GB boş alan istemektedir. Bu 30 GB boş alana sahip olmayan kişiler, Pes 2019 oyununu indirememektedir. Ancak özellikle en iyi verim için 50 GB boş alanın bulunması tercih edilmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.