1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Netflix, 3 Yeni Mobil Oyun Yayınladı

Netflix, 3 Yeni Mobil Oyun Yayınladı
0

Netflix, kataloğuna üç yeni mobil oyun ekledi. Rogue Games’in öne çıkan oyunu Hello Kitty Happiness Parade, en fazlaca üç oyuncunun sokakta dans ederken bozuk para toplamış olduğu ve eğlenceden nefret eden Kuromi’yi engellemeye çalıştığı sempatik bir ritim oyunu. Anime estetikli grafikleri ile karmaşa olmayan, çerezlik bir oyun.

Bir öteki yeni imal ise Neowiz’s Cats & Soup, sizi kedilerin çorba yapmasına destek olmak için görevlendirecek. Neyse ki, bu oyun Overcooked benzer biçimde zor bir yapıda değil, yalnızca sizi rahatlatacak bir basit yapım. Hello Kitti ve kediler ilginizi çekmediyse, Reign: Three Kingdoms, Çin’in Han hanedanlığının son dönemlerinde cenk ve siyaset yürüttüğünüz kart temalı bir harp oyunu.

Netflix Mobil Oyunlarla Sınırlı Kalmayacak

Netflix

Diğer Netflix mobil oyunlarında olduğu şeklinde, yalnızca bir aboneliğe ve bir Android veya iOS aletine ihtiyacınız olacak. Peki, oyunların bu versiyonlarının diğer yapımlardan farkı ne? Şirketin sunmuş olduğu oyunlarda reklam ve tatbik içi satın alma yok. Kazanılacak içerik var ise, bunu yalnızca oyunu oynayarak kazanabiliyorsunuz.

Netflix, son aylarda oyun sektöründe fazlaca daha kararlı bir hale geldi. Downwell and Her Story’nin yaratıcıları kataloğa katkıda bulundu ve gösterim devi, Next Games (The Walking Dead) ve Night School Studio (Oxenfree) benzer biçimde geliştiricileri satın almanın yanı sıra kendi bünyesinde stüdyolar kurmaya başladı.

Şirket ek olarak, gişe rekorları kıran PC projelerinde o kadar da farkı olmayan ipuçlarıyla mobilin ötesine geçeceğini de duyurdu. Oyun mutlaka Netflix’e abone olmanın ana nedeni değil sadece çok geçmeden daha iyi bir teşvik haline gelebileceğini tahmin ediyoruz. 

 

Kaynak: https://www.turkmmo.com/netflix-3-yeni-mobil-oyun-yayinladi-h1000050781.html

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.