1. Ana Sayfa
  2. Film-Dizi

Marvel’s Midnight Suns Hulk’u Tanıttı (Video)

Marvel’s Midnight Suns Hulk’u Tanıttı (Video)
0

Firaxis, son canlı yayınında Marvel’s Midnight Suns hakkında yeni detay açıkladı. Yayıncı, son öykü görevinden önce kullanılabilir hale gelen son oynanabilir karakter olarak Hulk’u onayladı. Kahramanın temel deposu ‘Öfke’ olacak; her hasar aldığında, hasarını artıran bir Öfke puanı kazanacak.

Öfke ölçer dolduğunda, bütün yeteneklerinin verdiği hasar artacak. Saldırıları ve Kahramanlık kabiliyetlerini kullanmak, Öfke harcayacak ve bir çok yeteneğin yüksek bir Kahramanlık maliyeti olacak. Onu Doctor Strange, Nico ve Spider-Man şeklinde Kahramanlık kabiliyetlerine odaklanan bir karakter olarak tarif etmek yanlış olmaz ancak en önemli fark ise ‘Öfke’ olacak.

Marvel’s Midnight Suns: Hulk Yetenekleri

Marvel's Midnight Suns

Tabii ki Hulk’un saldırıları inanılmaz aşama kuvvetli olacak. Smash, sersemletme uygularken Thunderclap, bir hattaki tüm düşmanları sersemletecek ve geri püskürtebilecek. Challenging Roar, düşmanlarla alay edecek ve Hulk’u hedef alan her düşman için bir Öfke kazandıracak. Seismic Slam, bir alandaki her düşmana büyük hasar vererek hasar verecek.

Firaxis, New Game Plus hakkında da ayrıntılar verdi. Arkadaşlık seviyeleri aktarılacak sadece karakter seviyeleri aktarılmayacak, bu da bütün harekatı Hulk ile 1. ölçüde yeniden deneyimlemenize olanak tanıyacak. Her kahraman için bireysel Arkadaşlık seviyelerinin yanı sıra, bir Takım Arkadaşlık Seviyesi bulunacağını hatırlatalım. Daha fazla kahramanla dost fazlaca, daha fazla bonus kazanacaksınız.

Marvel’s Midnight Suns, 2 Aralık‘ta Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkış yapacak. Oyunun lansman fragmanını bu içeriğimizden seyredebilirsiniz.


Kaynak: https://www.turkmmo.com/marvels-midnight-suns-hulku-tanitti-video-h1000050788.html

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.