1. Ana Sayfa
 2. Oyun Haberleri

Left 4 Dead 2 Sistem Gereksinimleri

Left 4 Dead 2 Sistem Gereksinimleri
Left 4 Dead 2 Sistem Gereksinimleri
0

Left 4 Dead 2 Valve tarafından geliştirilmiş, Valve Corporation tarafından yayınlanmıştır. Geniş bir kitle tarafından sevilerek oynanmaktadır. Source oyun motorunu kullanmakta olup  üç oyun modu vardır. Singleplayer, Multiplayer ve Co-op şeklindedir.

Birçok platformda çalıştırılabilmekte olup Microsoft Windows, Xbox 360, Mac ve Linux içinde çalışmaktadır. Oyunu seviyorsanız ve oynamak istiyorsanız ilk olarak sistem gereksinimlerini bilmeniz gerekir.

Zira bunlara sahip değilseniz, yükleseniz bile oyuna girmeniz olanaksız hale gelecektir. Minimum ve tavsiye edilen gereksinimleri bilmek, daha iyi sonuçlar elde etmenize yardım eder.

Left 4 Dead 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri oyunu, bilgisayarın başlatabileceğini gösterir. Buna ilişkin değerler her bilgisayar için farklılık gösterir. Left 4 Dead 2 için bu değerler aşağıda yer aldığı gibidir;

 1. Hard Disk: 13GB
 2. DirectX: Sürüm 9,0c
 3. Grafik Kartı: 128MB video kartı, ATI X800, Nvidia 6600 ve üzeri
 4. RAM Bellek: 2GB
 5. İşlemci: Pentium 4 3,0 GHz

Bunlara sahip bir bilgisayar Left 4 Dead 2 oynayabilir. Ancak bilmeniz gereken yüksek grafiklere sahip olmayabileceğidir. Aynı şekilde yavaşlamalar ve donmalar da meydana gelir. Dolayısıyla bu konuda dikkatli olunması tavsiye edilir.

Left 4 Dead 2 Sistem Gereksinimleri

Left 4 Dead 2 Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Left 4 Dead 2 oynarken sorun yaşamamak istemiyorsanız, tavsiye edilen değerleri bilmeniz gerekir. Bunlar sayesinde daha iyi sonuçlar almanız, oyunu zevk ile oynamanız mümkündür. Söz konusu sistem gereksinimi özellikleri aşağıda olduğu gibidir;

 1. Hard Disk: 13GB
 2. DirectX: Sürüm 9,0c
 3. 3,0 Nvidia 7600 ya da ATI X1600 ve üzeri
 4. RAM Bellek: 2GB
 5. İşlemci: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz,
 6. İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit, Vista 32 64 bit

Eğer bunlara sahip bir bilgisayara sahipseniz, oyundan daha fazla zevk almanız, yüksek grafik değerleri ile güzel anlar geçirmeniz mümkündür. Grafik değerlerini istediğiniz gibi yükseltebilir, oyunun nasıl bir zevk verdiğini de görebilirsiniz. Aynı şekilde oyunda etrafı daha iyi görebilir ve seçebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.