1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

En İyi Android Oyunları

En İyi Android Oyunları
0

En İyi Android Oyunları – Günümüzde özellikle büyük bir çıkış gösteren ve popülerliğini gün geçtikçe arttırmaya devam eden mobil oyun sektörü, mobil oyuncularının severek oynadığı birbirinden başarılı oyunları içerisinde barındırmaktadır. Kişiler, özellikle 2022 yılında bazı oyunları oldukça beğenmekte ve en iyi Android oyunları içerisinde pek çok tarzda çeşitli başarılı oyun bulunmaktadır.

Bu yıl oyuncular tarafından en çok indirilen ve oynanan En iyi Android oyunlar 2022 listesinde şu oyunlar yer almaktadır;

  • Roblox
  • League Of Legends: Wild Rift
  • PUBG Mobile
  • Asphalt 9: Legends

Roblox

Play Store en iyi oyunlar arasında yer alan Roblox, günümüzde dünyanın en popüler oyunları arasında yer alırken, oldukça eski bir oyun olmasına rağmen özellikle sürekli olarak güncellenen ve içerisinde binlerce farklı tasarlanmış oyunu barındıran devasa bir evrene sahiptir. Bu nedenle de 2022 yılında da kişilerin en çok oynadığı ve beğendiği oyunlardan biri olan bu oyun, kişilere oldukça özgür ve çeşitli bir deneyim sunmaktadır.

League Of Legends: Wild Rift

PC oyun sektörüne damga vurmuş oyunlardan biri olan ve hala daha dünyanın en çok oynana ve sevilen oyunlarının arasında zirvelerde yer alan LoL oyununun mobil versiyonu olan League Of Legends: Wild Rift, tıpkı normal LoL gibi oldukça fazla beğenilmiş ve 2021 yılından bu yana oldukça fazla oyuncuya sahip olarak en çok beğenilen oyunlardan biridir.

MOBA türünde bir mobil oyun olan ve LoL’ün evrenini yansıtan bu oyun, kişilere harika bir mobil MOBA deneyimi sunmaktadır.

PUBG Mobile

PC oyun sektörüne bir diğer damga vurmuş oyun olan PUBG’nin mobil oyunu olan PUBG Mobile, günümüzde en iyi online mobil oyunlar listesinde 2022 yılında zirvedeki oyunlardan biridir. Özellikle dünyada en çok oynanan oyunlardan biri olan ve bu yıl da geçtiğimiz yılda olduğu gibi muazzam bir oyuncu sayısına ulaşan PUBG Mobile, mobil oyun sektörünün en başarılı yapımlarından biridir.

Asphalt 9: Legends

Android oyun sektöründe en başarılı yarış oyunu serilerinden biri olan Asphalt serisinin son oyunu olan Asphalt 9: Legends, 2022 yılında çok sevilmiştir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.