1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri
Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri
0

Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri – birçok kişi tarafından sevilerek oynanır. Infinity Ward ve Raven Software tarafından geliştirilmiş olup Activision tarafından yayınlanmıştır. 2020 içinde piyasaya sürülmüş ücretsiz bir oyundur.

Diğer Call of Duty oyunlarından farklı bir şekilde Battle Royale oyunudur. Singleplayer oynanmamakta olup çok oyunculudur. Verdansk adlı şehirde, 150 oyuncu arasında geçmektedir. Farklı oyun modları yer almakta olup zevkli bir şekilde zaman geçirme imkanı sunar.

Eğer bu oyunu siz de oynamak istiyorsanız, öncelikle sistem gereksinimleri bilinmelidir. Böylece yüklemeden önce bilgisayarın nasıl çalıştıracağını, donup donmayacağı anlayabilirsiniz. 

Call of Duty Warzone Minimum Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri, bir oyunun çalışması için en düşük gereksinimleri gösterir. Ancak bu durum donmadan, kasmadan oynayabileceğinizi göstermez. Aksine bazı grafikler düşürülmelidir. Böylece kötü de olsa oynama imkanı sunar. Call of Duty: Warzone PC minimum sistem gereksinimleri aşağıda bulunmaktadır;

  1. Ram Bellek: 8GB
  2. Depolama Alanı: 175GB
  3. İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit ya da Windows 10 64 bit
  4. İşlemci Intel Core i3 4340 ya da AMD FX 6300
  5. Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 670 2 GB ya da GTX 1650 4  GB veya AMD Radeon HD 7950

Eğer bu gereksinimler karşılanıyorsa, bilgisayarınıza yüklediğiniz zaman oyundan yüksek performans elde edilemese de girilebilir.

Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri
Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Warzone Önerilen Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone system requirements önerilen ayarlar, hangi en yüksek grafik ayarlarında oynayabileceğinizi gösterir. Maddeler halinde aşağıda olduğu gibi olup detaylı bir şekilde incelenebilir;

  1. Ram Bellek: 12GB
  2. Depolama Alanı: 175GB
  3. İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  4. Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4 GB ya da GTX 1660 6  GB veya AMD Radeon R9 390 veya AMD RX 580

Eğer Warzone’dan daha fazla keyif almak, donmamasını sağlamak ve en yüksek grafikleri deneyimlemek istiyorsanız Call of Duty: Warzone PC tavsiye edilen sistem gereksinimlerine yükseltilmelidir. Böylece daha iyi çözümler elde etmeniz mümkündür.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.